ATAN Němý sluha LUNO DOUBLE natural - II.jakost
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené zboží, drobné oděrky. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Praktický bambusový němý sluha LUNO DOUBLE na oblečení s nadčasovým designem. Vybavený horním ramínkem na sako či košili a tyčemi na kalhoty či doplňky. Stabilní základna zajišťuje pevnost a odolnost. Ideální do ložnice, šatny nebo předsíně. Spojuje funkčnost, jednoduchost a elegantní vzhled. Dodávané v demontu.
Cena: 490 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | bambus |
| Barva | přírodní |
| Výška | 103 cm |
| Celková šířka | 34 cm |
| Šířka | 34 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Nosnost | 6 kg |
| Hmotnost | 1.75 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Bonami NábytekMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |