ATAN Jídelní stůl TOP dub sonoma 120x80 cm - II.jakost
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené a jednou již montované zboží, poškozeno při přepravě. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Moderní jídelní stůl TOP se zaoblenými rohy je praktickou a elegantní volbou do každé domácnosti. Deska z lamina o tloušťce 36 mm je opatřena odolným ABS lemováním. Stabilitu zajišťují nohy z bukového masivu o rozměru 6 × 6 cm, mořené do odstínů ladících s deskou. stůl se zaoblenými rohy nohy z masivu hrana ABS zesílená lamino deska Rozměr 120 × 80 cm je ideální pro menší jídelny a kuchyně. Zakázkové provedení není možné. Dodávané v demontu.
Cena: 3 460 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | dřevěné |
| Barva | dub sonoma |
| Výška | 77 cm |
| Celková šířka | 120 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Hmotnost | 26 kg |
| FOFR | 236 |
| FOFR_COD | 286 |
Vybrané produkty
Dub sonoma Gant Jídelní stoly Kuchyn Kuchyně Lamino Nábytek Psací stoly Sono StolyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |