Prodejce LaHome.cz – zkušenosti a recenze

Prodejce Lahome.cz

LaHome u zákazníků budí rozporuplné reakce

La Home je velkoobchodem s bytovou dekorací a nábytkem různých cenových kategorií. Vybavit díky tomuto e-shopu hravě zvládnete všechny místnosti v bytě. Širokou nabídku zboží má ale také exteriér.

Wishlist usnadní hledání již dříve vybraného zboží

Zboží lze vybírat podle kategorií. Samozřejmostí je určení cenového rozpětí, výběr podle značek či barev. Zákazník si oblíbené zboží může označit a kdykoliv se k němu vrátit. K tomu na e-shopu funguje takzvaný wishlist. Ten lze ale využívat pouze po přihlášení do systému. Je tak nutné mít na LaHome vlastní účet. Díky tomuto seznamu zákazník dokáže všechny oblíbené produkty najít na jednom místě.

Nábytek i dekorace jsou nabízeny ve všech cenových kategoriích. Je tak na zákazníkovi, zda chce sáhnout hlouběji do kapsy, nebo si raději pořídí nábytek a dekorace za nižší ceny. Inspiraci zákazníci mohou hledat nejenom v sekci novinek, ale také na designových fotografiích, kde k sobě nábytek i celé místnosti dokonale ladí. Výhodou La Home je nákup prakticky všeho, co v domácnosti potřebujete. Vybavení dětského pokoje, koupelny, ložnice, nábytek i dekorace či textil. To vše najdete na jednom místě. A právě na tom si LaHome zakládá.

Designér pomůže navrhnout místnost online, nebo na osobní schůzce

La Home nabízí za přibližnou cenu 7 000 Kč možnost využít služeb návrháře. Ten navrhne design jakékoliv místnosti. A to buď prostřednictvím online komunikace, nebo na základě osobního setkání v Praze, Ústeckém či Středočeském kraji. Za cenu přibližně 3 500 Kč je pak možné prostřednictvím návrháře využít i služeb Moodboard.

Lze využít i velkoobchodního nákupu, který je poskytován za nižší ceny

Službou, kterou využijí především podnikatelé, je profesionální nabídka vybavení prostor. Ať už se jedná o restauraci, bar nebo cukrárnu, La Home nabízí vybavení od začátku až do konce. Tato spolupráce samozřejmě přináší nižší ceny za zboží, ale také dokonalé naplánování spolu s profesionálním architektem.

Rychlá doprava i možnost vrácení nebo reklamace zboží

La Home poskytuje nábytek a dekorace nejenom v České republice, ale také na Slovensku. Některé z produktů jsou limitovanou edicí. Pokud zákazníkovi zboží nevyhovuje, zdarma jej může vrátit do 14 dnů. Na internetu lze stáhnout formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.  Zboží nelze vrátit po uplynutí lhůty 14 dnů. Stejně tak není možné vracet poškozené či nějak upravené zboží. Dva roky má zákazník na případnou reklamaci produktu. Ta musí být vyřízena do jednoho měsíce.

Doprava je nabízena několika přepravci. Zpravidla za poplatek. Ten je vyšší při platbě na dobírku. Okamžité platby online cenu zásilky zlevňují. Zadarmo je doručení zboží při překročení ceny nákupu za více než 2 000 Kč.

Spokojenost zákazníků se velmi mění. Záleží na každém z nich

Recenze jsou obecně velmi rozporuplné. Od velmi nadšených zákazníků až po klienty, kteří by již nákup nikdy nechtěli opakovat. Zboží obvykle bývá dodáno včas. Jedná se o kvalitní produkty, které vypadají stejně, jako na obrázcích. Velmi negativně je u této firmy často hodnocena komunikace. Zákazníci chápou, že se doručení může zpozdit. V tomto případě ale zpravidla o zpoždění dodávky nejsou informováni.

Protože jsou názory zákazníků velmi rozporuplné, je na každém z klientů, aby si udělal o firmě vlastní obrázek. Vždy je ale možné zboží do 14 dnů od převzetí vrátit. Možná se tak alespoň první nákup vyplatí vyzkoušet. Jisté je, že na LaHome si z nepřeberného množství dokáže vybrat snad každý zákazník.