ATAN Výklopný botník MAYER antracit - II.jakost
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené zboží, drobné oděrky. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Botník MAYER se třemi výklopnými dvířky je vyrobený z kvalitní desky LTD v dekoru borovice. Tento univerzální botník je vhodný do každé předsíně, klasické i moderního typu. Tloušťka lamina je 18 mm. Dodáváme v demontovaném stavu.
Cena: 2 160 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | laminové |
| Barva | antracit |
| Výška | 110 cm |
| Celková šířka | 73.6 cm |
| Šířka | 73,6 cm |
| Hloubka | 24 cm |
| Hmotnost | 23 kg |
| FOFR | 236 |
| FOFR_COD | 286 |
Vybrané produkty
Borovice Botníky Předsíň PředsíněMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |