ATAN Jídelní židle K70, světle hnědá - II.jakost - Poslední kus
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené zboží, drobné oděrky. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Jídelní židli K70 nabízíme v mnoha barevných kombinacích, takže si vybere opravdu každý. Kostra židle je vyrobena z lakované oceli, sedák a opěrák je čalouněný ozdobně prošívanou ekokůží. Židle je dodávána v demontu. rozměry: 41/50/98 cm materiál: práškově lakovaná ocel / ekokůže Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do společenských prostor.
Cena: 460 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | kovové |
| Barva | hnědá |
| Výška | 98 cm |
| Celková šířka | 41 cm |
| Šířka | 41 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Asko Jídelní židle Nábytek Prostor Rošt Vana ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |