ATAN Jídelní židle ABIRA NEW, bílá - II.jakost - Poslední kus
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené, poškozený opěrák. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Zajímavě řešená jídelní židle je zhotovena v kombinaci kovu a čalounění. Podnož je chromová, sedák i opěrák jsou očalouněny ekokůží. Sedák i opěrka jsou v bílém provedení. Židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování.
Cena: 680 Kč
| Dostupnost | do 4. 9. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | kovové |
| Barva | bílé |
| Výška | 96 cm |
| Celková šířka | 43 cm |
| Šířka | 43 cm |
| Hloubka | 44 cm |
| Hmotnost | 6.88 kg |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Jídelní židle Nábytek Vana ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |