Prodejce HouseLand.cz – zkušenosti a recenze

Prodejce Houseland.cz

Originální kusy nábytku i dekoru od e-shopu Houseland

Houseland od roku 2017 nabízí originální produkty, které lze jen stěží najít u konkurence. Právě jedinečnost je tím, co Houseland odlišuje od ostatních prodejců nábytku. Více než 26 tisíc kusů zboží je známo svou kvalitou i stylem. V roce 2017 tuto firmu založil Marek Stebel.

Originální vybavení interiéru i exteriéru za přijatelné ceny

Nabídka e-shopu Houseland je opravdu široká. Kromě klasického nábytku lze do každé z místností domu nebo bytu pořídit také dekorace a bytové doplňky. Zapomínáno není ani na bytový textil. Vybavit v Houselandu lze i exteriér. Ze široké nabídky si i náročný zákazník vybere zahradní nábytek a různé venkovní dekory.

Zboží lze snadno vyhledávat na základě rozdělení do základních kategorií. Využít lze i chytré vyhledávání. To zajistí, že si každý ze zákazníků vybere zboží podle svého gusta. I přesto, že se jedná o originální kusy, ne vždy je jejich cena zbytečně vysoká. Zboží tak uspokojí i zákazníky s nižšími příjmy.

Reklamace, komunikace i zásilky jsou vyřizovány rychlostí blesku

Houseland si zakládá především na pohodlné a také rychlé komunikaci se zákazníky. Zboží je expedováno v co nejkratším čase. Stejně tak se firma snaží v rekordně rychlém čase vyřešit všechny reklamace. Zdarma je možný osobní odběr. Připlatit si lze za pojištění zásilky nebo prodloužení lhůty pro vrácení. Dopravu nabízí hned 6 různých přepravců. Při určité částce nákupu je doručení zboží zdarma. Jinak za poplatek pohybující se okolo 100 Kč.

Pokud zboží není ihned k expedici, e-shop uvádí očekávanou dobu dodání. Poté, co firma zboží převezme, okamžitě jej expeduje zákazníkovi na zadanou adresu. Zákazník je tedy ještě před uzavřením obchodu informován o přibližné době, kdy by zboží mělo přijít k němu domů.

Reklamace se řídí obecně známými pravidly. Firma se ovšem snaží o co nejrychlejší vyřešení těchto záležitostí. Součástí služeb je i záruční servis. Pokud zboží chcete vrátit, Houseland nabízí možnost vrácení až do 60 dnů ode dne doručení.  Zboží ale musí být v původním stavu a musíte si při nákupu zakoupit možnost vrátit zboží později, než je doba určená zákonem.

Recenze Houseland téměř vždy chválí

Zákazníci jsou s firmou Houseland velmi spokojeni. Na různých hodnotících platformách e-shop pravidelně získává hodnocení minimálně 4,5 hvězdiček z pěti. Zákazníci kladně hodnotí především rychlost a způsob bezpečného dodání. Líbí se jim také nabídky dopravy zdarma či široká nabídka zboží a rychlá komunikace s firmou.

Věrnostní program bychom hledali marně

Houseland nemá žádný z věrnostních programů.  Výhodně lze nakoupit v sekci Outlet.  V ní je možné pořídit zboží s více než 50% slevou. Ke komunikaci lze využít zákaznickou linku fungující ve všední dny od 8 do 16:00. Popřípadě je možné komunikovat také prostřednictvím emailu. Variantou, jak udělat někomu radost, je pořízení dárkové poukázky. Ta se pohybuje v řádech několika stovek až tisíc korun. Je tak z čeho vybírat.

Houseland se neustále snaží zdokonalovat své služby

V současné době Houseland nenabízí montáž nábytku. Slibuje ale, že to již za pár měsíců bude jednou ze služeb firmy. Stejně tak se nemůžete spolehnout ani na vynesení nábytku do bytu. To nabízí pouze Geis Premium. Žádný z jiných přepravců vám zásilku přímo domů nevynese.

Houseland se snaží, aby byl každý z kusu nábytku originálem, který lze jen stěží sehnat u konkurence. I díky tomu má velké množství novinek, které lze zároveň pořídit za nižší ceny. Pokud hledáte nábytek a doplňky, které ve vašem okolí nikdo nemá, pak je právě tento e-shop pro vás tím pravým.