ATAN Židle COLETA - ekokůže karamel - II.jakost poslední kus
UPOZORNĚNÍ : II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - židle je nová nepoužitá, poškozeno při manipulaci (viz obrázky). Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Moderní jídelní židle je velice elegantní díky jednoduchému tvaru. Nohy židle jsou kovové, šedá barva. Sedák a opěrák je čalouněný karamel ekokůží. Jídelní židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování. Jelikož jsou židle montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do společenských prostor.
Cena: 590 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | kovové |
| Výška | 96 cm |
| Celková šířka | 41 cm |
| Šířka | 41 cm |
| Hloubka | 49 cm |
| Hmotnost | 3.75 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Dekorace Gant Jídelní židle Nábytek Obraz Obrázky Obrazy Prostor Rošt Vana ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |