ATAN Křeslo Amorinito růžové - II.jakost
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené a jednou již montované zboží, drobné oděrky a kazy. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Elegantní křesílko ve tvaru mušle se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny apod. Je čalouněné světle růžovou látkou, nožičky jsou z chromované oceli ve zlaté barvě. Dodáváno v demontu.
Cena: 2 960 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | látka |
| Barva | růžová |
| Výška | 77 cm |
| Celková šířka | 83 cm |
| Šířka | 83 cm |
| Hloubka | 77 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 16 kg |
| FOFR | 236 |
| FOFR_COD | 286 |
Vybrané produkty
Gant Křesla Ložnice Nábytek NiceMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |