ATAN Věšák PORTU černá - II.jakost
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené zboží, drobné oděrky. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Stojanový věšák PORTU je stylový a praktický doplněk do vašeho domova. Věšák nabízí několik háčků uspořádaných po celé výšce stojanu, což umožňuje zavěšení kabátů, bund, kabelek i doplňků. materiál: borovicové dřevo barva: černá rozměry (ŠxHxV): 61x61x175 cm nosnost: 5 kg rovnoměrně rozložené dodáváno v demontu Moderní stojanový věšák s minimalistickým designem vám pomůže vám udržet pořádek a přinese do vašeho interiéru moderní vzhled.
Cena: 316 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | dřevěné |
| Barva | černá |
| Výška | 175 cm |
| Celková šířka | 61 cm |
| Šířka | 61 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Černá Matrace Postele Stojan Věšák Záclony Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |