Prodejce Butlers.cz – zkušenosti a recenze

Prodejce Butlers

Originální nábytek od BUTLERS s téměř dvou set letou tradicí

BUTLERS je firmou nabízející nadčasový nábytek, dekorace a doplňky. A to již od poloviny 19. století. Hlavní myšlenkou firmy je poskytovat stylové, nadčasové a originální vybavení domácností. Zákazníci mají být spokojeni s kvalitou i cenou. Sortiment je pouze takovým nábytkem a doplňky, které jsou nejenom moderní, ale také pohodlné.

Inspirace na webu, slevy i tematické výběry

Před téměř 200 lety začala tato firma vystupovat pod názvem Josten. Jejím hlavním cílem bylo nabídnout zákazníkům zboží do domácnosti. V roce 1999 pak došlo k otevření obchodu Butlers. První obchod byl otevřen ve městě Cologne.  V České republice firma figuruje od roku 2012. V Praze se aktuálně nacházejí dvě pobočky, v Brně jedna. Využít lze ale také online nákupy přes internet.

Pokud si chcete domácnost vybavit zbožím z Butlers, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Firma se snaží nabízet především kvalitní a originální zboží. Za to si ale zákazníci musí připlatit. To ale neplatí u každého ze zboží. Některé je originální a kvalitní, na ceně to ale příliš nepoznáte.  

Produkty lze vybírat podle barev, ceny, slevy nebo například podle aktuálního naskladnění. Roztříděné jsou do několika základních kategorií. A to podle místnosti, dekorací, nábytku a tak dále. Využít lze i slevové nabídky. Ty si zákazníci mohou prohlížet v sekci Výprodej. Butlers se snaží zákazníkům přiblížit luxusní a krásné vybavení. Na internetu tak nejdete spoustu inspirace.  A to nejenom do domácností, kde je doporučován například skandinávský nebo Weekend House Styl. Butlers má i sezónní nabídky nebo například doporučení pro dokonalou svatbu v různých stylech.

Doprava, reklamace či vrácení dodržují standardní pravidla

Doprava je zajišťována třemi různými přepravci. Je možné si zboží nechat zaslat přímo domů, nebo vybrat výdejní místo. Zdarma je doprava nad 2 500 Kč. Pokud si necháváte domů dovézt nábytek, cena dopravy se odvíjí od hmotnosti přepravovaného zboží. Zrušení či změna objednávky je možná. Lze ji ale provést pouze emailem nebo telefonicky. Uzavírat objednávky lze pouze přes e-shop. Variantou nákupu je samozřejmě také návštěva jedné z poboček.

Do 30 kalendářních dnů od obdržení zásilky lze standardně nepoškozené a nepoužívané zboží vrátit. Na vyřízení reklamace, kterou je možné podat do dvou let od pořízení zboží, má firma měsíc.

Sbíráním bodů zákazníci mohou získat obrovské slevy

Hodnocení zákazníků je doslova prvotřídní. Recenze ve všech ohledech přesahují 90 % spokojenosti. Pozitivně je hodnoceno vybavení obchodů i přehlednost webových stránek. Zákazníci jsou nadšeni i ze způsobu zabalení zboží při přepravě. Jen výjimečně se objeví negativní reakce. Pokud ano, většinou se jedná o problémy s dopravou. 

Založit si lze takzvaný Můj Butlers účet. A to buď online z pohodlí domova, nebo na pobočce. Díky tomu získáváte také přístup do věrnostního programu. Každý, kdo je součástí programů Můj Butlers při nákupu sbírá body. Za 100 utracených korun získává zákazník na svůj účet 10 bodů. Při nasbírání 500 bodů může využít 3 % slevu na další nákup. Pokud nasbírá 2 500 bodů, sleva je 25 % nebo 1 000 Kč na další nákup. Slevu může zákazník využít online i v obchodě. A to kdykoliv o to požádá.

Pokud se rozhodnete vybírat doplňky či nábytek u Butlers, nemusíte se bát neoriginality. Dokonale sladěné kousky jsou nabízeny pouze na tomto e-shopu a v prodejnách této firmy. Na pár kliknut si tak na jednom místě zvládnete vytvořit jedinečný domov.