ATAN Odkapávač do horní skříňky KAPIO TYP 2 - II. jakost
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené a jednou již montované zboží, drobné oděrky. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Odkapávač na nádobí KAPIO TYP 2 je speciálně navržen pro montáž do horních kuchyňských skříněk, čímž šetří místo na kuchyňské lince a zároveň zajišťuje pohodlné sušení nádobí. Sada obsahuje stojan na talíře, stojan na příbory a nádobí, jakož i podnos na odkapávání přebytečné vody, který udržuje vnitřek skříňky suchý a hygienický. Je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, což mu zaručuje dlouhou životnost, vysokou odolnost vůči korozi a snadnou údržbu. Rozměry (ŠxHxV): 56,5x28x6,5 cm Šířka korpusu skříňky: 60 cm Hloubka korpusu skříňky: min. 30 cm Díky modernímu nerezovému provedení perfektně zapadne do jakéhokoli kuchyňského designu. KAPIO TYP 2 poskytuje praktické řešení pro uskladnění a sušení nádobí, čímž zvyšuje komfort a efektivitu každodenního používání kuchyně.
Cena: 296 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | kovové |
| Výška | 6.5 cm |
| Celková šířka | 56.5 cm |
| Šířka | 56.5 cm |
| Hloubka | 28.0 cm |
| Hmotnost | 1.73 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Koupelnové skříňky Kuchyn Kuchyně Nábytek Nádobí Nerez Odkapávač Odkapávač na nádobí Příbor Příbory Skříně Skříně Stojan Talíř TalířeMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |