ATAN Bambusový regál GRADA bílá - II.jakost
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené zboží, kaz na stojně. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Pokud hledáte způsob, jak oživit svůj interiér stylovým a zároveň praktickým kouskem, regál GRADA je tou správnou volbou. Spojení pevné bambusové konstrukce s policemi z MDF vytváří moderní a vyvážený design, který zaujme na první pohled. Barevná kombinace bílá a přírodní bambus perfektně zapadne do různých stylů. materiál: bambus/MDF barva: přírodní/bílá rozměry (ŠxHxV): 39x29x85 cm nosnost na polici: 20 kg Dodáváno v demontu. GRADA je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktický způsob, jak efektivně organizovat svůj prostor. Prohlédněte si naši nabídku regálů a polic a zařiďte svůj domov stylově!
Cena: 560 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | bambus |
| Barva | bílé | přírodní |
| Výška | 85 cm |
| Celková šířka | 39 cm |
| Šířka | 39 cm |
| Hloubka | 29 cm |
| Nosnost | 20 kg |
| Hmotnost | 3.8 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Bambus Police Prostor Regály RoštMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |