ATAN Zahradní sušák ROTARY NEW TYP 1 - II.jakost
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené a jednou již montované zboží, oděrky. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Vnější otočný sušák na prádlo ROTARY NEW TYP 1 je praktickým řešením pro sušení prádla pod širým nebem. Umožňuje rychlé a přirozené schnutí prádla na čerstvém vzduchu. S 50 metry sušícího prostoru nabízí dostatek místa na sušení, čímž uspokojí potřeby i větších domácností. Sušák je vybaven pevnou stříbrnou hliníkovou konstrukcí, která zaručuje odolnost a stabilitu i při větším zatížení. Praktickou výhodou je možnost nastavení výšky, díky které můžete pohodlně sušit i delší kusy oblečení, jako je ložní povlečení či šaty. Rozměry otevřeného sušáku (ŠxHxV): 260x185x180 cm Rozměry zavřeného sušáku (ŠxHxV): 13,5x13,5x181 cm Průměr nosné tyče: 3,8 cm Nosnost: 20 kg Uzemňovací plastová zásuvka Lana na sušení: PVC Pro maximální stabilitu je součástí balení také uzemňovací kotva, která umožňuje pevné a bezpečné upevnění sušáku do země. Díky sušáku ROTARY NEW TYP 1 bude sušení prádla snadné, efektivní a pohodlné. Doporučujeme výrobek chránit před nepříznivými povětrnostními podmínkami, aby se prodloužila životnost výrobku.
Cena: 690 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | kovové |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Barva | stříbná |
| Výška | 180.0 cm |
| Celková šířka | 260 cm |
| Šířka | 260.0 cm |
| Hloubka | 185.0 cm |
| Hmotnost | 2.3 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Křesla Povlečení Prádlo Prostor Rošt Sušáky na prádlo Ušák ZásuvkaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |