ATAN Židle COLETA NOVA pudrová růžová - II.jakost/poslední kus
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené a jednou již montované zboží, drobné oděrky - viz.foto. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Moderní jídelní židle je velice elegantní díky jednoduchému tvaru. Nohy židle jsou kovové, šedá barva. Sedák a opěrák je čalouněný pudrově růžovou ekokůží. Jídelní židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování.
Cena: 460 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | kovové |
| Barva | růžová |
| Výška | 96 cm |
| Celková šířka | 41 cm |
| Šířka | 41 cm |
| Hloubka | 49 cm |
| Hmotnost | 3.75 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Gant Jídelní židle Nábytek Vana ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |