ATAN Jídelní židle MARIE zelená - II. jakost poslední kus
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené a jednou již montované zboží, drobné oděrky. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Jídelní židle MARIE je stylovou představitelkou moderního a pohodlného sezení. Polstrované zaoblené opěradlo poskytuje stylový vzhled i dokonalou oporu vašim zádům. materiál: látka/kov rozměry (ŠxHxV): 45x52x85 cm zelená manšestrová látka tloušťka oceli 0,9 mm dodávané v demontu MARIE se hodí do moderních i klasických interiérů, krásně vynikne u dřevěného stolu, ale také v minimalistickém prostoru s kovovými prvky. Doplňte svůj jídelní kout o kousek, který spojuje styl, pohodlí a kvalitu.
Cena: 490 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | kovové |
| Styl | Minimalistický |
| Barva | zelená |
| Výška | 85 cm |
| Celková šířka | 45 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Hmotnost | 3.85 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Jídelní židle Látka Nábytek Prostor Rošt ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |