ATAN Němý sluha IVAN - II.jakost
UPOZORNĚNÍ: II.jakost - k dispozici 1 kus Poškození - vrácené rozbalené a jednou již montované zboží. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady. Provedení: Elegantní němý sluha s lesklou chromovou základnou i konstrukcí, která má dřevěné ukončení v barvě buku. Němý sluha moderního designu se hodí do šaten, ložnic, dětských či studentských pokojů nebo všude tam, kde potřebujeme odložit šatstvo. Díky své velikosti se osvědčil i k občasnému odkládání saka v kanceláři. Zboží je dodáváno v demontu.
Cena: 620 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ATAN (412 produktů) |
| O výrobci ATAN | ATAN je značka, která se zaměřuje na kvalitní a stylový nábytek a doplňky do bytu. V naší nabídce najdete široký… pokračovat o ATAN » |
| Materiál | kovové |
| Barva | chrom |
| Výška | 111 cm |
| Celková šířka | 48 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Hloubka | 28 cm |
| Hmotnost | 4.7 kg |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Gant Lesk SaténMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |