Autronic Motýl kovový UM0971 COP-ANT - zápich
Zahradní kovový zápich UM0971 COP-ANT v podobě siluety motýla v měděné až narezavělé barvě je skvělým prostředkem, jak oživit a ozdobit váš venkovní prostor. Můžete jej snadno umístit na záhony, nechat vyniknout ve volném prostoru, nebo ozdobit okolí květin, či keřů. Zabere málo místa, a přitom bude výrazným bodem, který jen stěží někdo přehlédne. Kovová konstrukce zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům, což znamená, že tuto dekoraci můžete nechat venku prakticky po celý rok. Tento zápich přidává do vaší zahrady nejen zajímavý estetický prvek, ale také charakter, a stane se výrazným bodem vaší celkové kompozice.
Cena: 189 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | měděná |
| Výška | 85 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Celková šířka | 24 cm |
| Hloubka | 2 cm |
| Rozměr | 24x85x2 cm |
| EAN | 8591957595203 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Charakter Prostor RoštMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |