Autronic Volavka kovová SR2030-M
Kovová dekorace volavky SR2030-M o výšce 101 cm zaujme měděným provedením s barevnými skvrnami, které dodávají figurce zajímavý vizuální efekt. Detailní zpracování peří a štíhlá silueta vytváří elegantní a přirozený vzhled. Dekorace je určena k postavení, což umožňuje snadné umístění na terasu, zahradu nebo do interiéru. Stabilní kovová základna zajišťuje pevnou pozici a dlouhou životnost výrobku. Je vhodná pro doplnění přírodně laděných prostorů i moderních aranžmá. Dodávané v demontu.
Cena: 896 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | měděná |
| Výška | 101 cm |
| Celková šířka | 35 cm |
| Šířka | 35 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Rozměr | 35x101x20 cm |
| EAN | 8591957757731 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Dekorace Gant Prostor RoštMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |