Autronic Strom, kovový zápich UM0966 COP-ANT
Kovový zápich se siluetou jehličnanu v měděné barvě, vkusně oživí venkovní prostor! Umístit jej můžete mezi záhony, keře, či do truhlíku s květinami. Dekorace je odolná vůči povětrnostním vlivům, tudíž může zdobit zahradu po celý rok. Šířka: 13 cm Výška: 50 cm
Cena: 106 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | měděná |
| Výška | 50.00 cm |
| Celková šířka | 13 cm |
| Šířka | 13.00 cm |
| Hloubka | 1.00 cm |
| Rozměr | 13x50x1 cm |
| EAN | 8591957595159 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Dekorace Květina Prostor Rošt TruhlikMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |