Autronic Mravenec - kovová zahradní dekorace SR2005-ST
Kovová zahradní dekorace ve tvaru mravence. Vhodná k zavěšení.
Cena: 250 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Výška | 19 cm |
| Celková šířka | 22.5 cm |
| Šířka | 22,5 cm |
| Hloubka | 13 cm |
| Rozměr | 24x12x16 cm |
| EAN | 8591957946975 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Dekorace Záclony Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |