Autronic Mravenec - kovová zahradní dekorace SR2005-V
Kovová zahradní dekorace ve tvaru mravence. Vhodná k zavěšení.
Cena: 339 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Výška | 14 cm |
| Celková šířka | 31 cm |
| Šířka | 31 cm |
| Hloubka | 26 cm |
| Rozměr | 29x17x18 cm |
| EAN | 8591957945985 |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Dekorace Záclony Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |