Autronic Čáp - kovová zahradní dekorace SR2000
Čáp - dekorace zhotovená z kovu. Zajímavý doplněk Vaší zahrady či jezírka. Chraňte před sněhem a mrazem.
Cena: 1 079 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | bílé |
| Výška | 83 cm |
| Celková šířka | 48 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Hloubka | 18 cm |
| Rozměr | 45x90x20 cm |
| EAN | 8591957945978 |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
DekoraceMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |