Autronic Volavka kovová SR2030-L
Kovová dekorace SR2030-L ve tvaru volavky vysoká 133 cm zaujme měděným odstínem s barevnými skvrnami, které dodávají povrchu zajímavý vizuální efekt a patinu. Detailní zpracování peří a štíhlá silueta vytvářejí elegantní a přirozený vzhled. Dekorace je určena k postavení, což umožňuje snadné umístění v interiéru i exteriéru. Stabilní kovová základna zajišťuje pevnost a bezpečnost při umístění na různé povrchy. Vynikne jako výrazný dekorativní prvek v zahradě, na terase nebo v obytných prostorách. Dodávané v demontu.
Cena: 1 619 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | měděná |
| Výška | 133 cm |
| Celková šířka | 44 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Hloubka | 23 cm |
| Rozměr | 44x133x23 cm |
| EAN | 8591957757748 |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Dekorace Gant Prostor RoštMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |