Autronic Čáp - kovová dekorace SR2028
Kovová zahradní dekorace SR2028 ve tvaru čápa o výšce 76 cm zaujme svým detailním zpracováním a bílým barevným provedením s černými akcenty na křídlech. Dlouhé nohy jsou vyrobeny z pevného kovu s přírodní patinou, která dodává dekoraci autentický vzhled. Čáp je určený k postavení, ideálně vynikne v zahradě, na terase nebo v květinových záhonech jako výrazný dekorativní prvek. Je navržen tak, aby odolal venkovním podmínkám a zároveň přinesl do prostoru vizuální efekt přírody. Dodávané v demontu.
Cena: 717 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | bílé |
| Výška | 76 cm |
| Celková šířka | 27 cm |
| Šířka | 27 cm |
| Hloubka | 16 cm |
| Rozměr | 27x76x16 cm |
| EAN | 8591957757724 |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Dekorace Prostor RoštMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |