Autronic Volavka kovová SR2029-M
Kovová dekorace SR2029-M ve tvaru volavky o výšce 89 cm zaujme měděným provedením s barevnými skvrnami, které dodávají povrchu zajímavou patinu. Detailní zpracování peří a štíhlý tvar figurky vytváří přirozený vizuální efekt, který vynikne v interiéru i na zahradě. Stabilní kovová základna umožňuje snadné postavení na různé povrchy. Dekorace je vhodná pro doplnění přírodně laděných prostorů a přináší do nich originální atmosféru. Dodávané v demontu.
Cena: 896 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | měděná |
| Výška | 89 cm |
| Celková šířka | 40 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 18 cm |
| Rozměr | 40x89x18 cm |
| EAN | 8591957757694 |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
Dekorace Figurky Prostor RoštMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |