Autronic Volavka kovová SA321 - měděná
Kovová zahradní dekorace SA321 ve tvaru volavky v měděném odstínu s patinou přináší do exteriéru zajímavý vizuální efekt díky detailnímu zpracování povrchu připomínajícímu peří. Dekorace je určena k postavení a díky pevné kovové základně stojí stabilně na různých typech povrchů. Je vhodná pro umístění na zahradu, terasu nebo do interiéru jako originální doplněk. Povrch s měděným tónem působí přirozeně a ladí s přírodními odstíny okolí. Dodávané v demontu.
Cena: 806 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | měděná |
| Výška | 74 cm |
| Celková šířka | 27 cm |
| Šířka | 27 cm |
| Hloubka | 17 cm |
| Rozměr | 27x74x17 cm |
| EAN | 8591957765484 |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
Vybrané produkty
DekoraceMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |