Autronic Dřevěná budka pro ptáčky LD-0342
Pozvěte ptactvo do vaší zahrady za pomoci dřevěné budky! Budku můžete ponechat v zahradě po celý rok a poskytnou tak ptáčkům úkryt před nepřízní počasí. Šířka: 17 cm Hloubka: 12 cm Výška: 24 cm
Cena: 350 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | dřevěné |
| Barva | hnědá |
| Výška | 24.00 cm |
| Celková šířka | 17 cm |
| Šířka | 17.00 cm |
| Hloubka | 12.00 cm |
| Rozměr | 17x24x12 cm |
| EAN | 8591957527976 |
| FOFR | 166 |
| FOFR_COD | 216 |
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |