Idea Kovová postel AMERIKA 90x200 černá
Pokud hledáte postel pro občasné přespání a nafukovací matrace vám nevyhovuje, volte kovovou postel AMERIKA, kterou jednoduše složíte. Černé jednolůžko krásně zapadne do každého pokoje. Kovová postel má pevný rám a nohy v barevném provedení černá a obsahuje 2 x 14 dřevěných lišt, stačí ji tedy pouze vybavit libovolnou matrací v rozměru 90 x 200 či karimatkou a můžete ulehnout. Jednoduchá postel je vhodná i pro studenty v podnájmu, oblíbí si ji však i mladí lidé na cestách, praktické lůžko najde své uplatnění i na chalupě či chatě. Kovovou postel využijete vždy, když u vás přespává návštěva či příbuzní. Černá postel AMERIKA je dobrým řešením pro pohodlný spánek. doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm
Cena: 3 599 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Idea (955 produktů) |
| O výrobci Idea | Výrobce Idea přináší kvalitní nábytek z masivní borovice, který obohatí každý interiér. V nabídce najdete širokou škálu… pokračovat o Idea » |
| Materiál | kovové |
| Materiál rámu postele | Kov |
| Barva | černé |
| Rozměr | 200 x 90 cm |
| Vlastnosti | S roštem |
| Celková šířka | 90 cm |
| Hmotnost | 17 kg |
| EAN | 8591982071505 |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Černá Matrace PosteleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |