Halmar Postel s přistýlkou MACARENA 90 - krémová
Moderní designová čalouněná postel MACARENA 90 v elegantní krémové barvě je praktickou volbou do dětského či studentského pokoje. Světlé provedení prostor opticky zvětšuje a působí útulně. Příjemné čalounění z buklé látky dodává posteli moderní vzhled i vyšší komfort. Stabilní konstrukce z masivního dřeva zaručuje pevnost a dlouhou životnost. Velkou výhodou je výsuvné spodní lůžko, které snadno vytvoří druhé místo na spaní – ideální pro přespání kamarádů. Postel je určena pro matrace 90 × 200 cm (nejsou součástí, lze dokoupit). rozměry: 101/224/66-115 cm materiál: buklé látka krémová barva postel je dodávána bez matrací plocha na spaní i přistýlky (ŠxD): 90x200 cm dodáváno v demontu Postel je dodávána bez matrací. K posteli doporučujeme zakoupit matrace 90 x 200 z naší nabídky.
Cena: 9 395 Kč
| Dostupnost | do 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Halmar (1135 produktů) |
| O výrobci Halmar | U polské značky Halmar máte jistotu, že je každý kus nábytku originál. Přesto mají její kolekce nezaměnitelný a… pokračovat o Halmar » |
| Materiál | látka |
| Barva | Krémová |
| Rozměr | 200 x 90 cm | 90 x 200 |
| Vlastnosti | S roštem | Rozkládací |
| Výška | 115 cm |
| Šířka | 101 cm |
| Celková šířka | 101 cm |
| Hloubka | 224 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 74 kg |
| EAN | 5905248139664 |
| FOFR | 599 |
| FOFR_COD | 649 |
Vybrané produkty
Čalouněná postel Gant Látka Látky Matrace Postele Prostor Rošt VanaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Vlastní přeprava | DOPRAVA ZDARMA |
|---|---|
| Vlastní přeprava s dobírkou | 50 Kč |
| TopTrans | 836 Kč |
| TopTrans na dobírku | 886 Kč |