Tempo Kondela Postel MATIASI s úložným prostorem, dub sonoma/bílá
Postel Matiasi je díky úložnému prostoru v podobě tří šuplíků výborným řešením do menších prostor, kde potřebujete ušetřit místo. Rozměry postele jsou předpokladem k tomu, aby se bez problémů na ní vyspala i dospělá osoba. Je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma/bílá. Jedná se o kvalitní slovenský výrobek. Tloušťka lamina: 1,6 - 2,2 cm Výška matrace: 15 cm Výška po rošt: 34 cm Rozměry dvou stejně velkých šuplíků (ŠxHxV): 49x46,8x16 cm Rozměry středního šuplíku (ŠxHxV): 95,8x46,8x16 cm Nosnost šuplíku: max. 10 kg Dodávána bez matrace a roštu. K posteli doporučujeme dokoupit matraci 90x200 cm a rolovaný rošt nebo rošt v pevném rámu z naší nabídky.
Cena: 3 871 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2529 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | dřevěné |
| Barva | Hnědá |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200 x 90 cm |
| Výška | 40,1 cm |
| Celková šířka | 93.4 cm |
| Šířka | 93,4 cm |
| Hloubka | 203,2 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 51.5 kg |
| EAN | 32242023904199 |
| FOFR | 599 |
| FOFR_COD | 649 |
Vybrané produkty
Dub sonoma Lamino Matrace Postele Postele Prostor Rošt Sono Vana VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 836 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 886 Kč |