Halmar Postel Linda 120x200
Jednoduchá kovová postel Linda v černé barvě je dodávána včetně roštu. Matrace není součástí. Doporučujeme zakoupit matraci v rozměru 120x200 cm. rozměry: 124/209/93 cm materiál: práškově lakovaná ocel barva: černá výška většího čela: 93 cm výška nižšího čela: 66 cm výška po spodní hranu roštu: 31 cm Dodáváno v demontu.
Cena: 2 948 Kč
| Dostupnost | do 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Halmar (1135 produktů) |
| O výrobci Halmar | U polské značky Halmar máte jistotu, že je každý kus nábytku originál. Přesto mají její kolekce nezaměnitelný a… pokračovat o Halmar » |
| Materiál | kovové |
| Materiál rámu postele | Kov |
| Barva | černé |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200x120 |
| Typ | Jednolůžko |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 93 cm |
| Celková šířka | 124 cm |
| Šířka | 124 cm |
| Hloubka | 209 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 21.5 kg |
| EAN | 5905248109773 |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Asko Černá Linda Matrace Postele Rošt VanaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |