Halmar Postel CASSIDY 120x200 cm - šedá/ořech
Elegantní postel CASSIDY v kombinaci jemné šedé sametové látky a teplého dekoru ořechu přináší harmonický design, který zútulní každý interiér a zároveň nabídne maximální komfort pro každodenní odpočinek. Postel je vyrobena z kvalitní látky a masivního kaučukového dřeva v dekoru ořechu, což zajišťuje stabilitu, odolnost a dlouhou životnost. • materiál: sametová látka / masivní kaučukové dřevo• barva: šedá / ořech• rozměry: 208 × 123 × 102 cm• výška předního čela: 37 cm• spací plocha: 120 × 200 cm• dodáváno bez matrace Postel CASSIDY je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylové a pohodlné řešení do ložnice. Nabízí kvalitní zpracování, elegantní vzhled a komfort, který oceníte každou noc. Dodávané v demontu.
Cena: 9 367 Kč
| Dostupnost | do 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Halmar (1135 produktů) |
| O výrobci Halmar | U polské značky Halmar máte jistotu, že je každý kus nábytku originál. Přesto mají její kolekce nezaměnitelný a… pokračovat o Halmar » |
| Materiál | dřevěné |
| Materiál rámu postele | Masiv |
| Barva | dekor ořech | Šedá |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200x120 |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 102 cm |
| Šířka | 123 cm |
| Celková šířka | 123 cm |
| Hloubka | 208 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 50 kg |
| EAN | 5905248139671 |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Gant Látka Látky Ložnice Matrace Nábytek Nice Ořech Postele ŠedéMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Vlastní přeprava | DOPRAVA ZDARMA |
|---|---|
| Vlastní přeprava s dobírkou | 50 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |