O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
TZB Dřevěná ramínka RONDO 5 kusů - šedá
Dřevěná ramínka RONDO se vyznačují velice kvalitním zpracováním, díky kterému nedochází k poškozování oděvů. Jsou vybavena praktickou tyčí pro zavěšení kalhot nebo třeba kravat. Zářezy na koncích ramen jsou ideální pro zavěšení sukní. Sada obsahuje 5 kusů dřevěných ramínek. Specifikace produktu: Materiál ramínka: přírodní dřevo Materiál háku: nerezová ocel Šířka: 44,5 cm Tloušťka: 1,2 cm Výška: 23 cm
Cena: 129 Kč
| Dostupnost | do 8. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | TZB (812 produktů) |
| O výrobci TZB | Výrobce TZB je známý svou širokou nabídkou kvalitního nábytku a bytových doplňků, které jsou navrženy s důrazem na… pokračovat o TZB » |
| Série | ramínka Rondo |
| Materiál | Dřevo |
| Sada ramínek | Ano |
| Hloubka | 1,2 cm |
| Šířka | 44,5 cm |
| Výška | 23 cm |
| EAN | 5902340313749 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 135 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 174 |
Vybrané produkty
Nerez Ramínka Záclony Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 129 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 168 Kč |
| GLS | 119 Kč |
| GLS na dobírku | 158 Kč |
| Zásilkovna | 70 Kč |
| Zásilkovna na dobírku | 109 Kč |
| PPL ParcelShop | 70 Kč |
| PPL ParcelShop s dobírkou | 109 Kč |