O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
SONGMICS Kovové ramínko na kalhoty 20 kusů - bílé
Praktické ramínko na kalhoty je vyrobeno ze zesíleného kovu o průměru 0,5 cm. Aby oděvy z ramínka nesklouzávaly, je jeho tělo potaženo vrstvou kvalitního PVC materiálu. Design ramínka s otevřeným koncem je velice praktický. Specifikace produktu: Materiál ramínka: kov o průměru 0,5 cm Materiál povlaku: PVC Barva: bílá Rozměry: 38x13 cm Počet ramínek v balení: 20 ks Kód: CRI004WT-20
Cena: 429 Kč
| Dostupnost | do 15. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Materiál | Kov |
| Sada ramínek | Ano |
| Hloubka | 0,5 cm |
| Šířka | 38 cm |
| Výška | 13 cm |
| Hmotnost | 2.40 kg |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Ocet RamínkaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |
| Zásilkovna | 70 Kč |
| Zásilkovna na dobírku | 109 Kč |
| PPL ParcelShop | 70 Kč |
| PPL ParcelShop s dobírkou | 109 Kč |