O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
SONGMICS Dřevěná dětská ramínka Tepe hnědá - 10 kusů
Věšáky s rozměry 35 x 1,2 x 20 cm, jsou vhodné na oblečení dětí ve věku 7-12 let. Přestože jsou tato ramínka navržena pro malé oblečení, tak jsou vyrobeny z prvotřídního javorového dřeva, aby každé ramínko uneslo až 5 kg. Věšáky jsou hladce leštěné a lakované a nemají žádné hrubé hrany ani otřepy. Kovový háček je otočný o 360°.
Cena: 329 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Materiál | Dřevo |
| Nosnost | 5 Kg |
| Sada ramínek | Ano |
| Hmotnost | 1.20 kg |
| EAN | 0194343016122 |
| Hloubka | 1,2 cm |
| Šířka | 35 cm |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| Výška | 20 cm |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Děti Ramínka VěšákMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |
| Zásilkovna | 70 Kč |
| Zásilkovna na dobírku | 109 Kč |
| PPL ParcelShop | 70 Kč |
| PPL ParcelShop s dobírkou | 109 Kč |