O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Dřevěná ramínka SONGMICS 10 ks bílá
Dřevěná ramínka SONGMICS jsou vyrobena z kvalitního javorového dřeva a pyšní se nosností až 5 kg. Povrch je rovnoměrně lakovaný a ručně leštěný, díky tomu jsou ramínka dokonale hladká a šetrná i k těm nejjemnějším oděvům. Součástí je také kalhotová tyč potažená protiskluzovým PVC materiálem, otočný kovový hák a protiskluzové zářezy po obou stranách. Specifikace produktu Materiál ramínka: masivní javorové dřevo Materiál háku: kov Barva: bílá Nosnost jednoho ramínka: 5 kg Počet kusů v sadě: 10 ks Rozměry produktu
Cena: 355 Kč
| Dostupnost | do 15. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Materiál | Dřevo |
| Nosnost | 5 Kg |
| Sada ramínek | Ano |
| Hloubka | 1,2 cm |
| Šířka | 44,5 cm |
| Výška | 23 cm |
| Hmotnost | 1.30 kg |
| EAN | 6955880308170 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Ocet Ramínka VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |
| Zásilkovna | 70 Kč |
| Zásilkovna na dobírku | 109 Kč |
| PPL ParcelShop | 70 Kč |
| PPL ParcelShop s dobírkou | 109 Kč |