Casarredo Komoda ZADORA - ořech/beton/antracit
Komoda ZADORA - industriální styl pro Vaši kancelář či pracovnu Správná volba pro ty, kteří hledají nábytek, který je stejně robustní, jako je vizuálně přitažlivý. Materiál: LTD a kov Rozměr: 70 x 54 x 44.5 cm Barva: Ořech + Beton + Antracit Vybavení: 3 Zásuvky Trojice zásuvek zajišťuje, že budete mít vždy po ruce vše, co potřebujete, zatímco jeho impozantní dekor dodává místnosti silný estetický příběh. Dodáváme v demontu.
Cena: 5 060 Kč
| Dostupnost | do 17. 8. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Casarredo (2229 produktů) |
| O výrobci Casarredo | Casarredo je značka, která přináší do vašeho domova kvalitní a stylový nábytek. S širokou nabídkou produktů od… pokračovat o Casarredo » |
| Barva | Beton | Antracitová |
| Typ komody | šuplíkové |
| Materiál | laminované |
| Počet zásuvek | 3-4 |
| Výška | 70.00 cm |
| Šířka | 54.00 cm |
| Celková šířka | 54 cm |
| Hloubka | 44.50 cm |
| Hmotnost | 20.7 kg |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Bonami Casa Komody Nábytek Ořech ZásuvkyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |