Tempo Kondela Komoda E FIDEL - dub zlatá/grafit šedá
Originální komoda E FIDEL je zhotovena z laminované dřevotřísky. Dvířka jsou vyrobena z MDF. Barevné provedení dub craft zlatý a grafit šedá. Nabízí úložný prostor ve formě tří šuplíků a dvou skříněk. Vhodná do obývacích pokojů či ložnic. Dodávána v demontu.
Cena: 5 920 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2529 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | laminované | MDF |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | dekor dub | Šedá | Zlatá |
| Typ komody | kombinované |
| Počet zásuvek | 3-4 |
| Výška | 91 cm |
| Celková šířka | 135 cm |
| Šířka | 135 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Hmotnost | 65 kg |
| EAN | 32242076102511 |
| FOFR | 599 |
| FOFR_COD | 649 |
Vybrané produkty
Komody Koupelnové skříňky Lamino Nábytek Prostor Rošt Skříně Skříně VanaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 836 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 886 Kč |