Casarredo Komoda ZADORA - ořech/beton/antracit
Industriální stylová komoda ZADORA do Vaší kanceláře nebo pracovny Přivítejte přeměnu své kanceláře nebo pracovny s luxusní a funkční komodou. Atraktivní barevné schéma v kombinaci s betonovým dekorem dává tomuto nábytku jedinečný a výrazný vzhled. Materiál: LTD a kov Rozměr: 91.6 x 184 x 44.5 cm Barva: Ořech + Beton + Antracit Komoda je dokonalým spojením stylu a funkčnosti. Její loftový charakter a jedinečný dekor z betonu dělají z ní nepopiratelný středobod každé kanceláře nebo pracovny. Plná dvířka skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a zároveň udržují eleganci a čistotu vaší místnosti. Nechte se okouzlit kombinací její estetiky a praktickosti, která vám umožní pracovat se stylem a pohodlím. Dodáváme v demontu.
Cena: 8 180 Kč
| Dostupnost | do 17. 8. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Casarredo (2229 produktů) |
| O výrobci Casarredo | Casarredo je značka, která přináší do vašeho domova kvalitní a stylový nábytek. S širokou nabídkou produktů od… pokračovat o Casarredo » |
| Barva | Beton | Antracitová |
| Typ komody | s dveřmi |
| Materiál | laminované |
| Výška | 91.60 cm |
| Šířka | 184.00 cm |
| Celková šířka | 184 cm |
| Hloubka | 44.50 cm |
| Hmotnost | 59.9 kg |
| FOFR | 599 |
| FOFR_COD | 649 |
Vybrané produkty
Casa Charakter Komody Koupelnové skříňky Nábytek Ořech Prostor Rošt Skříně SkříněMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 836 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 886 Kč |