Falco Komoda Simplicity 231 jackson hickory
Komoda Simplicity v nadčasovém minimalistickém designu bez úchytek dodá moderní nádech vašemu interiéru. Díky svému provedení nabízí dostatek úložného prostoru a najde uplatnění v kterékoliv místnosti vašeho bytu. Sortiment této řady vyrobené z kvalitního lamina nabízí noční stolky, postele, komody, botníky a další úložné prostory v široké škále barevných variant a velikostí.Zboží je dodáváno v demontu. Součástí je schematický návod na montáž včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Cena: 5 490 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Barva | dekor dub |
| Typ komody | šuplíkové |
| Počet zásuvek | 5-6 |
| Výška | 111,5 cm |
| Šířka | 77 cm |
| Celková šířka | 77 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Hmotnost | 42 kg |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Bonami Botníky Dekorace Doplňky Komody Komody Matrace Ment Noční stolky Obraz Obrazy Postele Postele Prostor Rošt StolkyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |