O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
SONGMICS Nástěnný předsíňový věšák Vasagle Fiji rustikálně bílý/černý
Předsíňový věšák Fiji vám poskytne skvělé možnosti pro zavěšení bund, kabátů a organizaci malých doplňujících předmětů. Je vybaven horní policí, odnímatelnými háčky a věšákovou tyčí. S 10 odnímatelnými háčky umístěnými ve dvou řadách můžete přizpůsobit vzdálenost mezi nimi podle svých potřeb. To znamená, že můžete snadno zavěsit tašky a oděvy různých velikostí, aniž byste se museli starat o omezený prostor. Věšák je konstruován z kvalitní dřevotřísky a pevného kovového rámu, což mu dodává vysokou nosnost. Méně je někdy více, a to platí i pro design tohoto věšáku. Jeho industriální design v mžiku oka ozdobí vaší předsíň! Rozměry věšáku jsou dostatečně kompaktní, aby nezabíral příliš místa, ale zároveň poskytne dostatek úložného postoru. Navíc nemusíte mít žádné obavy z instalace. S označenými díly a jasnými pokyny je sestavení tohoto nástěnného věšáku hračkou. Budete mít vše hotovo bez problémů, a to tak rychle, že si jej budete moci užívat do pár minut od jeho instalace. Vybrat si můžete i jiné produkty z naší nabídky. Inspirujte se zde. Specifikace produktu: Kvalitní zpracování 10 odnímatelných háčků 2 řady Možnost posouvat háčky podle potřeby Industriální design S dostatkem místa Bez nutnosti instalace Maximální nosnost: 45 kg
Cena: 545 Kč
| Dostupnost | do 21. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Série | Vasagle |
| Design | Industriální, Moderní |
| Materiál | Kov, Dřevotříska |
| Nosnost háčku | 5 kg |
| Nosnost horní police | 20 kg |
| Nosnost tyče | 15 kg |
| Typ | Nástěnné |
| Vybavení | S policí |
| Zrcadlo | Ne |
| Hloubka | 30 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Výška | 42 cm |
| Hmotnost | 3.93 kg |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Předsíň Prostor Rošt Věšák Záclony Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |