O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
SONGMICS Předsíňový věšák s botníkem Vasagle Gregor 65 cm hnědo-černý
Vstupte do vaší předsíně s grácií a stylem díky předsíňovému věšáku s botníkem Gregor z kolekce Vasagle v hnědo-černém provedení. Se 7 háčky, botníkem a lavicí, tento nábytkový klenot nejenom pověsí vaše kabáty, uspořádá boty, ale i poskytne pohodlné posezení pro přezouvání. Nechybí ani horní police, kde můžete vystavit vaše drobnosti. Pokročilá technologie nastavitelné a prachotěsné odklápěcí přihrádky vám umožní optimalizovat prostor. S 3 polohovou nastavitelnou přepážkou se do ní pohodlně vejde vše od balerínek až po vysoké podpatky, zatímco výklopná dvířka zaručí ochranu proti prachu. Stabilita a síla jsou klíčovými slovy. Vyrobený z oceli a dřevotřísky a vyztužený V-tyčemi je tento věšák stabilní a unese až 100 kg na lavici, takže si na ni můžete klidně sednout. Rustikální design dodává unikátní nádech vaší předsíni. Hnědé panely vkusně ladí s černým ocelovým rámem, vytvářející industriální atmosféru s jedinečným charakterem. A co víc? Získáte multifunkční Předsíňovou skříňku 4v1, která kombinuje věšák, lavici, botník a úložnou polici. Navíc se těšte na snadno srozumitelné pokyny a označené díly, které vám pomohou sestavit tento nábytek bez námahy. Doplňte vaši předsíň botníkem Fure ze stejné série a znásobte svůj úložný prostor. Specifikace produktu: Kvalitní materiál Dostatek úložného prostoru Industriální design Stabilní a pevné základy
Cena: 2 339 Kč
| Dostupnost | do 21. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Série | Vasagle |
| Design | Industriální, Rustikální |
| Materiál | Dřevotříska, Kov |
| Nosnost háčku | 5 kg |
| Nosnost lavice | 100 kg |
| Typ | Stojací |
| Vybavení | S botníkem, S policí |
| Zrcadlo | Ne |
| Hloubka | 40 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Výška | 170 cm |
| Hmotnost | 21.20 kg |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 175 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 214 |
Vybrané produkty
Bonami Botníky Charakter Kate Koupelnové skříňky Nábytek Police Předsíň Předsíně Prostor Regály Rošt Rustikální Skříně Skříně VěšákMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 169 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 208 Kč |
| GLS | 159 Kč |
| GLS na dobírku | 198 Kč |