O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
SONGMICS Předsíňový věšák s botníkem Kotona 68 cm hnědý
Předsíňové věšáky jsou vždy tou správnou volbou, jak si ve své předsíni nastavit řád a pořádek. Právě tento všestranný věšák s botníkem Kotona vás zaujme především svým industriálním designem, který vychrlí i do celého interiéru. Silný kovový rám konstrukce a robustní hnědé police budou přitahovat pozornost již na první pohled. Díky masité konstrukci bude věšák pevným a velmi stabilním. Čtyři roštové police poskytnou místo pro všechnu vaši obuv, zatímco pět praktických háčků skvěle poslouží pro uložení sezónních kabátů, bund, klobouků a šál. Hnědý, tzv. vintage, odstín místa pro sezení dodá vaší předsíni osobitý charakter, který vám budou všichni jen závidět! Specifikace produktu: Vintage design Kvalitní provedení Vysoce stabilní Rozměry jednotlivých dílů: Deska z horní dřevotřísky: 68 x 15 x 1,5 cm (H x Š x V) Spodní dřevotřískové desky: 68 x 30 x 1,5 cm (H x Š x V) Vzdálenost mezi každou policí (shora dolů): 17/ 17/ 21/ 21 cm Obsah balení: 1x Věšák na kabáty 1 x Montážní sada 1x Fixační zařízení 1x Návod Bezpečnostní pokyny: Tento produkt musí být používán s upevňovacím popruhem, aby bylo zajištěno jeho bezpečné použití.
Cena: 2 039 Kč
| Dostupnost | do 21. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Design | Industriální |
| Materiál | Dřevotříska, Kov |
| Nosnost horní police | 10 kg |
| Nosnost jednoho háčku | 3 kg |
| Nosnost roštové police | 15 kg |
| Typ | Stojací |
| Vybavení | S policí, S botníkem |
| Zrcadlo | Ne |
| Hloubka | 31,5 cm |
| Šířka | 68 cm |
| Výška | 183,5 cm |
| Hmotnost | 11.10 kg |
| EAN | 0194343035390 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 135 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 174 |
Vybrané produkty
Botníky Charakter Matrace Police Postele Předsíň Regály Rošt Věšák VintageMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 129 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 168 Kč |
| GLS | 119 Kč |
| GLS na dobírku | 158 Kč |