Halmar Konferenční stolek ADELLE - dub zlatý/černá
Moderní konferenční stolek s úložným prostorem. Deska je zhotovena z MDF v dekoru dub zlatý. Stabilitu zajišťuje podnož z práškované oceli v černé barvě. Praktická polička poslouží na odložení časopisů nebo televizního programu. Dodávaný v demontu. Doporučujeme konferenční stolek doplnit o některé z našich pohodlných křesel.
Cena: 2 663 Kč
| Dostupnost | do 2. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Halmar (1130 produktů) |
| O výrobci Halmar | U polské značky Halmar máte jistotu, že je každý kus nábytku originál. Přesto mají její kolekce nezaměnitelný a… pokračovat o Halmar » |
| Materiál | dřevěné |
| Barva | dekor dub |
| Materiál desky | MDF |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 44 cm |
| Celková šířka | 110 cm |
| Šířka | 110 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Hmotnost | 22.6 kg |
| EAN | 2010001177869 |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Asko Černá Konferenční stolky Matrace Police Polička Postele Prostor Rošt Stolek Stoly VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |