Autronic Konferenční stolek 120 CT-F4512 OLW
Konferenční stolek CT-F4512 OLW vnese do vašeho obývacího pokoje přírodní krásu a nádech vintage stylu. Deska v dekoru starého dřeva působí autenticky a příjemně ladí s černými kovovými nohami, které dodávají stolku stabilitu a moderní industriální vzhled. Tloušťka desky: 4 cm Rozměr nohy: 6 x 3 cm Světlá výška: 51 cm Výška 55 cm umožňuje pohodlné využití v obývacím prostoru jako doplněk k sedací soupravě. Rozměry 120x60 cm poskytují dostatek prostoru pro odkládání drobných předmětů či dekorací. Dodávané v demontu.
Cena: 3 591 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | Hnědá |
| Materiál desky | MDF |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 55 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Celková šířka | 120 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Rozměr | 120x55x60 cm |
| Hmotnost | 19 kg |
| EAN | 8591957653972 |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Konferenční stolky Prostor Rošt Stolek Stoly Světla Vintage Vintage stylMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |