Autronic Konferenční stolek CT-V2004 WT - mramor
Konferenční stolek CT-V2004 WT o rozměrech 40x40x45 cm kombinuje s dekorem bílého mramoru a stabilní kovovou podnož v černé barvě. Deska nabízí snadno udržovatelný povrch s atraktivní texturou mramoru, která dodává stolku moderní a zároveň nadčasový vzhled. Kovová podnož je navržena pro vysokou stabilitu a odolnost, přičemž její jednoduchý hranatý rám podtrhuje minimalistický design. Tloušťka desky: 3,6 cm Rozměr nohy: 1,5 x1,5 cm Světlá výška: 40 cm Stolek poslouží i jako odkládací stolek k pohovce, nebo atraktivní noční stolek. Je vhodný pro moderní interiéry, kde poslouží jako praktický doplněk pro odkládání drobných předmětů či dekorací. Díky kompaktním rozměrům se snadno umisťuje i do menších prostor. Dodávané v demontu.
Cena: 801 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | bílé | Mramor |
| Materiál desky | MDF |
| Požadovaný vlastnosti | čtvercové |
| Výška | 45 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Celková šířka | 40 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Nosnost | 50 kg |
| Rozměr | 40x45x40 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
| EAN | 8591957699239 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Konferenční stolky Noční stolky Odkládací stolek Prostor Rošt Stolek Stoly SvětlaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |