O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
TP Living Závěsná skříňka s deskou a umyvadlem Nel 2S 80 cm bílá
Koupelnová skříňka Nel je vyrobená v elegantní bílé barvě. Toto provedení působí svěžím a čistým dojmem, který opticky prosvětlí každý prostor. Bez problémů doplní jak moderní, tak klasické interiéry. Skříňka je závěsná, takže ji můžete zavěsit v libovolné výšce tak, aby přesně vyhovovala vašim potřebám. Toto řešení navíc opticky zvětšuje prostor koupelny a výrazně usnadňuje úklid podlahy. Úložný prostor závěsné skříňky pod umyvadlo s deskou tvoří dvě zásuvky, které jsou specifické tím, že nemají výřezy pro sifon. Díky tomuto provedení nabízejí dostatečnou kapacitu pro přehledné uspořádání kosmetiky, ručníků či jiných nezbytností. K jejich snadnému otevírání slouží jednoduchá plastová madla ve stříbrné matné barvě. Horní deska je široká 80 cm, což je ideální velikost pro středně velké až velké koupelny. Součástí skříňky je umyvadlo na desku. Jedná se o kvalitní keramické umyvadlo v klasické bílé barvě, které je pro zajištění maximálního komfortu opatřeno otvorem pro baterii a přepadem. Kvalita zpracování je zajištěna použitím laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm, která vykazuje vysokou odolnost proti vlhkosti a běžnému opotřebení. Díky pevné konstrukci si skříňka zachová svou stabilitu i při každodenním používání a je vhodná do prostředí se zvýšenou vlhkostí. Materiál se velmi snadno udržuje a při úklidu si postačíte jen s vlhkým hadříkem. Skříňku doporučujeme kombinovat s: Závěsná skříňka pod umyvadlo s deskou NEL 2S 80 cm bílá Závěsná skříňka pod umyvadlo s deskou NEL 2S 60 cm bílá Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL I bílá mat Koupelnová skříňka NEL I bílá Koupelnová skříňka NEL II bílá mat Koupelnová skříňka NEL III bílá mat Koupelnová skříňka NEL IV bílá mat Koupelnová skříňka s košem na prádlo Houseland Nelly matná bílá Koupelnová skříňka se 2 koši na prádlo NEL I bílá mat Koupelnová skříňka se 2 koši na prádlo NEL II bílá mat Koupelnová skříňka Nel V DDS bílá Koupelnová skříňka Nel V DS bílá Specifikace produktu: Jednoduchý bílý design Moderní závěsné provedení Součástí je keramické umyvadlo v bílé barvě Odolný povrch Bez výřezu pro sifon
Cena: 3 289 Kč
| Dostupnost | do 8. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | TP Living (465 produktů) |
| O výrobci TP Living | TP Living je značka, která se specializuje na moderní a funkční nábytek a bytové doplňky. V jejich nabídce najdete… pokračovat o TP Living » |
| Série | Nel |
| Dekor | Bez určení |
| Design | Minimalistický |
| Koš na prádlo | Ne |
| Materiál | Dřevotříska |
| Materiál umyvadla | Keramika |
| Povrchová úprava | Mat |
| S deskou | Ano |
| Typ | Závěsné |
| Typ otevírání | Klasické |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Typ zavírání | Bez tlumení |
| Úchytky | S úchytkami |
| Úložný prostor | Se zásuvkami |
| Hloubka | 50 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 58,3 cm |
| Hmotnost | 35.80 kg |
| EAN | 5900354146032 |
Vybrané produkty
Gant Komody Koupelny Koupelnové skříňky Koupelny Lamino Living Nábytek Podlahy Prádlo Prostor Rošt Skříně Skříně Skříňka Skříňka pod umyvadlo Toto Úklid Umyvadlo Umyvadlo na desku Záclony Zásuvky Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| GEIS | 799 Kč |
|---|---|
| GEIS na dobírku | 838 Kč |