O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
TP Living Závěsná skříňka pod umyvadlo s deskou Nel 2S 60 cm dub Artisan
Koupelnová skříňka Nel je vyrobená v dekoru dub Artisan. Tento odstín má výraznou texturu a krásně imituje vzhled dřeva. Bez problémů doplní jak moderní, tak klasické interiéry. Skříňka je závěsná, takže ji můžete zavěsit v libovolné výšce tak, aby přesně vyhovovala vašim potřebám. Toto řešení navíc opticky zvětšuje prostor koupelny a výrazně usnadňuje úklid podlahy. Úložný prostor skříňky tvoří dvě zásuvky, které jsou specifické tím, že nemají výřezy pro sifon. Díky tomuto provedení nabízejí dostatečnou kapacitu pro přehledné uspořádání kosmetiky, ručníků či jiných nezbytností. K jejich snadnému otevírání slouží jednoduchá plastová madla ve stříbrné matné barvě. Horní deska je široká 60 cm, což je ideální velikost pro středně velké až velké koupelny. Skříňka je určena pro umyvadla na desku. Kvalita zpracování je zajištěna použitím laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm, která vykazuje vysokou odolnost proti vlhkosti a běžnému opotřebení. Díky pevné konstrukci si skříňka zachová svou stabilitu i při každodenním používání a je vhodná do prostředí se zvýšenou vlhkostí. Materiál se velmi snadno udržuje a při úklidu si postačíte jen s vlhkým hadříkem. Skříňku doporučujeme kombinovat s: Závěsná skříňka s deskou a umyvadlem Nel 2S 80 cm dub Artisan Závěsná skříňka pod umyvadlo s deskou Nel 2S 80 cm dub Artisan Koupelnová skříňka se 2 koši na prádlo NEL ART II dub artisan/antracit Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL ART I antracit/dub artisan Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL ART I dub artisan Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL ART II dub artisan Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL ART II dub artisan/antracit Koupelnová skříňka NEL IV dub artisan Koupelnová skříňka Nel V DDS dub artisan Koupelnová skříňka Nel V DS dub artisan Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL IV antracit/dub artisan Koupelnová skříňka se 2 koši na prádlo NEL ART I dub artisan Koupelnová skříňka se 2 koši na prádlo NEL ART I dub artisan/antracit Specifikace produktu: Přírodní dekor dubu Moderní závěsné provedení Pro umyvadlo na desku (není součástí) Odolný povrch Bez výřezu pro sifon
Cena: 1 429 Kč
| Dostupnost | do 8. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | TP Living (465 produktů) |
| O výrobci TP Living | TP Living je značka, která se specializuje na moderní a funkční nábytek a bytové doplňky. V jejich nabídce najdete… pokračovat o TP Living » |
| Série | Nel |
| Dekor | Dub Artisan |
| Design | Skandinávský |
| Koš na prádlo | Ne |
| Materiál | Dřevotříska |
| Povrchová úprava | Mat |
| S deskou | Ano |
| Typ | Závěsné |
| Typ otevírání | Klasické |
| Typ zavírání | Bez tlumení |
| Úchytky | S úchytkami |
| Úložný prostor | Se zásuvkami |
| Hloubka | 50 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 44,8 cm |
| Hmotnost | 19.10 kg |
| EAN | 5900354145974 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 155 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 194 |
Vybrané produkty
Komody Koupelny Koupelnové skříňky Koupelny Lamino Living Nábytek Podlahy Prádlo Prostor Rošt Skříně Skříně Skříňka Skříňka pod umyvadlo Toto Úklid Umyvadla Umyvadlo Umyvadlo na desku Záclony Zásuvky Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 149 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 188 Kč |
| GLS | 139 Kč |
| GLS na dobírku | 178 Kč |