O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
TP Living Koupelnová skříňka na pračku Pola Twin dub Artisan
Chcete z vaší koupelny vytěžit maximum? Skříňka na pračku Pola Twin je ideálním řešením, jak chytře zužitkovat volné místo. Design této skříňky sází na minimalistický a nadčasový styl, který se snadno přizpůsobí vzhledu moderních i klasických koupelen. Oblíbené provedení v dekoru dub Artisan se navíc skvěle kombinuje s ostatním nábytkem, ať už dáváte přednost jakémukoliv interiérovému stylu. Ve spodní části se nachází uzavíratelná skříňka, která je ideální pro schování větších předmětů, jako jsou například koše na špinavé prádlo nebo zásoby čistících prostředků. Nad touto skříňkou budete mít dále k dispozici výsuvnou zásuvku pro drobnosti, jako jsou kosmetika nebo ručníky. Horní otevřená část skříňky pak slouží k umístění pračky nebo sušičky. Skříňka je kompatibilní s většinou běžně prodávaných modelů. Vnitřní rozměry tohoto prostoru jsou 60,8 cm na šířku, 62,5 cm na hloubku a 87,2 cm na výšku. Skříňka využívá moderní trend bezúchytkového otevírání. Zásuvky jsou vybaveny válečkovými pojezdy pro docílení co nejhladšího chodu, zatímco dvířka jsou upevněna na kovových pantech. Korpus i čelní plochy skříňky jsou zhotoveny z odolné laminované desky o tloušťce 16 mm. Povrch nábytku je dokonale hladký a jednoduchý na údržbu. Skříňku stačí očistit měkkým hadříkem a běžným saponátem. Prohlédněte si další ladící produkty: Stojan na pračku a sušičku POLA dub artisan Závěsná koupelnová skříňka POLA 60 cm se zrcadlem dub artisan Koupelnová skříňka POLA dub artisan Závěsná koupelnová skříňka POLA se zrcadlem dub artisan Koupelnová skříňka nad pračku Pola Multi dub Artisan Specifikace produktu: Praktické úložné řešení Pro většinu modelů praček a sušiček Bezúchytkové otevírání Jednoduchá údržba
Cena: 2 919 Kč
| Dostupnost | do 8. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | TP Living (465 produktů) |
| O výrobci TP Living | TP Living je značka, která se specializuje na moderní a funkční nábytek a bytové doplňky. V jejich nabídce najdete… pokračovat o TP Living » |
| Série | Koupelnové skříňky POLA |
| Dekor | Dub Artisan |
| Design | Skandinávský |
| Koš na prádlo | Ne |
| LED osvětlení | Ne |
| Materiál | Lamino |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Stojací |
| Typ ukotvení | Bez nožiček |
| Typ umístění | Nad pračku |
| Úchytky | Bez úchytek |
| Úložný prostor | Se zásuvkami |
| Zavírání | Kombinované |
| Hloubka | 64,2 cm |
| Šířka | 64,2 cm |
| Výška | 162,5 cm |
| Hmotnost | 49.50 kg |
| EAN | 5900354145875 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 235 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 274 |
Vybrané produkty
Komody Koupelny Koupelnové skříňky Koupelny Lamino Living Nábytek Prádlo Prostor Rošt Ručníky Skříně Skříně Skříňka Stojan Vany Záclony Zásuvky Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 229 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 268 Kč |
| GLS | 219 Kč |
| GLS na dobírku | 258 Kč |